Uživatel:

Heslo:

Trvale
Nová registrace

Registrováno 22245 uživatelů, z toho 3 jsou nyní on-line. Nahráno celkem 13 map v 5 různých hrách. Celkový počet downloadů je 62.

Doporuč GoPay
O nás

Zdravím, všechny fanoušky amatérské tvorby. Tato stránka vznikla jako další vývojové stádium pro web www.dxtre3d.sakul.cz, kde jsem začal vytvářet jakousi databázi amatérských levelů pro hru Tomb Raider. Proto jsem se rozhodl vytvořit zcela samostatnou databázi všech různých amatérských levelů a her pro různé enginy. V současné době běží stránka pouze v testovacím provozu a zbírají se informace co kde vylepšit, případně doplnit. Některé věci ještě nefungují nebo mají nějaké ty mouchy. Pokud by se ukázalo, že je o tento web zájem jsem ochoten podniknout kroky k jeho zdokonalení a uvedení do plného provozu.

V současné době by se hodilo několik nadšenců do týmu na přidávání levelů a plnění databáze. Protože zde dosud není ještě odkaz přímo na fórum, tak ho uvádím zde pod tímto příspěvkem. Můžete tam psát veškeré reakce na tento web. Určitě budu rád za jakokoli podněty.

FÓRUM ZDE

Vytvořili jste nějaký svůj vlastní level? Chtěli by jste Vaše dílo zařadit do této databáze levelů? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak jste na správném místě. Stačí vyplnit následující formulář a jakmile zpracujeme data, zařadíme Váš level nebo hru do naší databáze. Pokud si nebudete při vyplňování něčím jisti můžete se zeptat v diskuzi. Odkaz do správného tématu najdete přímo ve formuláři hned na začátku. Pozorně si čtěte jednotlivé položky a vyplňte je co nejpřesněji, značně tak urychlíte zpracování dat a tím i zveřejnění Vašeho díla. Takže hurá směr Formulář:

PŘIDAT NOVÝ LEVEL

Sakul - Level Databáze © 2011 Kopírování jakéhokoli obsahu bez svolení autorů je zakázáno.
Mastered By: 
Sakul  -   www.sakul.cz  -  CB: C33 Lukáš Libáň - DTMF 58606  -  Skype: sakulraider (pouze text, audio po domluvě)